Na co si dát pozor při koupi nabíječky do auta

Jaký typ nabíječky preferujete?

Dáte přednost klasické USB nabíječce, nebo vsadíte na moderní bezdrátovou nabíječku do auta? Ta funguje jako takový nabíjecí držák, upevnit ji můžete na sklo nebo k ventilační mřížce, případně přilepit na palubní desku.

Kolik výstupů potřebujete?

Některá nabíječka do auta má jen jeden výstup. Většina vám nabídne dva výstupy, některé i tři výstupy. Jenže tady může nastat problém. Výstupní proud se dělí mezi jednotlivé výstupy, což může vést k tomu, že telefon, tablet nebo jiné zařízení nenabijete.

Zaměřte se i na konstrukci

Mnozí z nás si už jistě spílali, co jsme si to pořídili. Není nabíječka jako nabíječka, některá v autě zabere tolik prostoru, že překáží, jiná zase nedrží v zásuvce, vypadává a je spíš k vzteku. Zaměřte se tak i na konstrukční provedení nabíječky.

Chtějte i kabel

Většina z nás se mylně domnívá, že když si koupí nabíječku, bude u ní mít i kabel. Jaké je pak naše překvapení, když v balení chybí? Panikaříme a hledáme, čím ho nahradit.

Nejspíš doma jiný kabel najdeme, což o to, jenže ten třeba nezvládne přenést dostatek proudu a nabíjení telefonu se vleče a vleče a vleče… My si myslíme, že za to může právě nabíječka, přitom je na vině právě ten chybějící kabel. Když si nabíječku vybíráte, chtějte originální kabel k té vaší nabíječce. Ušetříte si spoustu starostí.