Jak zkrekonstruovat koupelnu

Umakartové jádro je strašákem panelákových bytů a rekonstrukci byste rozhodně neměli odkládat „na neurčito“. Mít krásnou koupelnu je mnohem důležitější, než si možná myslíte. Vždyť právě v této místnosti zahajujete ráno a večer naopak relaxujete po vyčerpávajícím dni. Což v nevzhledné a neprakticky řešené koupelně dost dobře není možné. Ale jak se rekonstrukce zhostit tak, abyste z toho nezešedivěli? 

Do rekonstrukce koupelny se můžete pustit vlastními silami, nebo si na pomoc přizvat profesionály. Máte-li se stavebními úpravami dostatek zkušeností, pak jistě leccos zvládnete sami. Přesto je přítomnost kvalifikovaných odborníků na místě.

Vidina velké úspory je sice velmi lákavá, ale s ní jde ruku v ruce riziko, že výsledek nedopadne dle očekávání. To samé platí i ohledně vašich známých, kteří sice v oboru nepracují, ale podle svých slov „všechno umí“. Jenomže montáže vodoinstalací a elektrikářské práce nejsou tak snadné jako přivrtání sádrokartonu. Tyto činnosti byste měli svěřit certifikovaným řemeslníkům.